Pohodlné čakanie bez stresu

Inteligentný prístup klientov k obslužnému pracovisku

Tvoria sa u vás rady? Alebo by ste jednoducho iba radi spríjemnili čakanie vašim klientom a zefektívnili ich obsluhu? Vyvolávací systém, zariadenie pre výdaj časeniek a vytvorenie poradovníka, dokáže zabezpečiť pohodlné čakanie bez stresu a spríjemniť pracovné prostredie aj obslužnému personálu.

Sme autorizovaný dodávateľ českej značky Kadlec elektronika pre Slovenskú republiku. Nami ponúkané vyvolávacie systémy sú vyvinuté ako kvalitné a komplexné riešenia určené pre dlhodobé používanie v zdravotníckych zariadeniach, na poštách, v štátnej správe, v komerčnej sfére alebo v rôznych iných inštitúciách s čakárňou.

Aj vďaka vlastnému vývoju, výrobe a pomocou využitia najmodernejších technológií sa kvalita a spoľahlivosť nami dodávaných vyvolávacích systémov dlhodobo drží na úrovni svetových špičkových výrobcov. Funkcie ako komunikácia s internetom, online rezervačný systém či široký rozsah štatistických výstupov sú pre nás samozrejmosťou.

Typy vyvolávacích systémov

Ktoré nájdete v našom portfóliu

Mobilný systém KOMPAKT

KOMPAKT je autonómny, ľahko premiestniteľný vyvolávací systém určený pre príležitostné použitie a pre použitie pri mobilných obslužných miestach. Bezdrôtová komunikácia umožňuje ľahkú a flexibilnú inštaláciu na miesto použitia.

Moderný Call 250-V

Tento moderný typ vyvolávacieho systému komunikuje po dátovej sieti užívateľa a vyznačuje sa rozsiahlymi funkčnými a kapacitnými možnosťami – napr. širokou škálou štatistických výstupov a možností rozšírenia. Vyvolávací systém Call 250-V je otvorený systém a umožňuje rôzne nastavenia podľa potrieb zákazníka.

Ekonomicky výhodný Call 209-V

Navrhnutý pre nenáročné prevádzky do max. 9 pracovísk je vyvolávací systém Call 209-V ekonomickým variantom systému Call 250-V. Pre dátovú komunikáciu s komponentami vyvolávacieho systému využíva dátovú sieť užívateľa. Jednoduché sú taktiež jeho úpravy a rozšírenia.

Autonómny Call 209-S

Call 209-S je hardwarovo autonómny vyvolávací systém pre menšie prevádzky s max. deviatimi pracoviskami. Tento typ vyvolávacieho systému na pracoviskách nevyžaduje počítače.

Pokrokový rezervačný systém WebCall

Prepojením vyvolávacieho systému s internetom získajú užívatelia nami dodávaných vyvolávacích systémov možnosť ponúkať klientom nadštandardnú službu v rámci ich rezervačného a objednávkového systému. Klienti sa dokážu objednať a registrovať pohodlne, priamo na webových stránkach príslušnej inštitúcie. Okrem rezervácie termínu je možné sledovať aj aktuálne stavy radov čakajúcich klientov.

Poradovník čakateľov CALL 3

Toto vyvolávacie zariadenie je jednoduchým riešením pre vizuálne privolávanie klientov čakajúcich na obsluhu, resp. na vytvorenie poradovníka čakateľov. Funguje na princípe tzv. lístkového systému, kedy obsluha fyzicky pridelí poradové číslo klientovi. Privolanie k pracovisku je vykonané pomocou voľby na klávesnici. Zvolené číslo sa zobrazí na displeji. Vyrába sa vo variantoch s displejom pre interiér a pre exteriér alebo s viac riadkovým displejom.

Galéria

Priestory s vyvolávacími systémami

Postup pri realizácii

Nechajte to na nás

01

Konzultácia

Je pre nás dôležité, aby vyvolávací systém splnil vaše predstavy. Na začiatok preto potrebujeme poznať všetky vaše požiadavky. V rámci úvodnej konzultácie sa tiež oboznámime s typom priestorov, kde sa bude systém využívať (teda napr. aké veľké sú čakacie priestory, ako sú situované obslužné pracoviská) a ďalšími technickými detailami.

02

Spracovanie a návrh riešenia

Na základe vstupných dát sa pokúsime zostaviť také riešenie, ktoré sa čo najviac priblíži vašim predstavám. V rámci spracovania návrhu sme otvorení vzájomným konzultáciám a spoločnému hľadaniu najvhodnejšieho riešenia.

03

Výroba komponentov a realizácia

Po vzájomnej dohode sa púšťame do výroby. Počas výrobného procesu je priestor na riešenie konfigurácií, tvorbu grafiky pre obrazovky tlačiarní poradových lístkov, sieťových prepojení systému a ďalších technických detailov. Vytvorenie podmienok pre bezproblémové spustenie a zaškolenie pracovníkov na ovládanie zariadení je samozrejmosťou.

04

Servis

Montážou a odovzdaním systému naše služby nekončia. Pomocou autorizovaných technikov a využitím originálnych dielov od výrobcu zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. V prípade potreby vám tiež ponúkame technickú podporu.

Referencie

Projekty na ktorých sme pracovali

Kontaktujte nás

Máte záujem o vyvolávací systém do čakárne, na poštu alebo iné pracovisko? Kontaktujte nás a my vám na základe vašich požiadaviek vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.