SonSat s.r.o.

Akustika, vyvolávacie systémy a mobilné steny

Spoločnosť SonSat s.r.o. bola založená v roku 1999 ako dodávateľsko-montážna spoločnosť pôsobiaca v oblasti zvukovej techniky a vysielacej telekomunikačnej techniky. Onedlho sa jej pôsobenie rozšírilo aj o oblasť akustiky, ktorá je jej vlajkovou loďou doteraz.

V súčasnosti sa v spoločnosti SonSat zameriavame najmä na profesionálne riešenia priestorovej akustiky, odhlučnenia priemyselných prevádzok, kancelárskych priestorov alebo bytov. Okrem akustiky sa venujeme taktiež dodávke a montáži vyvolávacích systémov, ponúkame možnosti flexibilného, akusticky izolovaného rozdelenia priestorov pomocou mobilných stien. Vyrábame atypické (doplnkové) vybavenie do štúdií a réžií. Vďaka modernému vybaveniu špičkovou meracou technikou a softvérmi dokážeme spracovať návrhy akustiky najmodernejšími meracími a výpočtovými metódami.

Sme distribútormi viacerých zahraničných značiek, no okrem toho sa venujeme aj vývoju a výrobe vlastných produktov SonSat. Kamenný obchod s obslužným pultom však u nás nehľadajte :). Zákazky vybavujeme výhradne na základe objednávky po dohode so zákazníkom, s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky a potreby. V prípade jednoduchej objednávky je pre vás tiež dostupný náš e-shop, v ktorom si dokážete kúpiť akustické peny, panely, paravány a iné prvky priamo z pohodlia vášho domova alebo využiť nákup u našich distribútorov.

Každá zákazka
je pre nás výzvou

Na začiatku bola iba túžba porozumieť bežným fyzikálnym zákonitostiam okolo nás. Táto túžba sa však pretvorila v ambíciu získanými vedomosťami pomáhať ľuďom tam, kde to bolo potrebné.

Služby

V čom sme naozaj dobrí
Zabezpečujeme vhodnú akustiku pre vaše priestory vrátane meraní, dodávky a montáže. Realizujeme odhlučnenia a omnoho viac.
Viac
Dodávame a inštalujeme zariadenia pre výdaj časeniek, ktoré spríjemnia čakanie vašim klientom a zefektívnia ich obsluhu.
Viac
Prinášame sofistifkované a moderné riešenia na predelenie priestorov v priebehu niekoľkých minút.
Viac

Benefity

Toto sme my

Profesionalita a odbornosť

Na kvalite nám záleží. Návrhy pripravujeme výlučne na základe výpočtov a poznatkov vedy. Disponujeme tiež špičkovým softvérovým a prístrojovým vybavením.

Komplexné služby

Zákazníkom ponúkame kompletné služby od poradenstva, cez merania, výpočty, návrhy, dodávku materiálov a ich montáž až po záručný a pozáručný servis.

Spoľahlivosť

Na trhu pôsobíme už dlhé roky. Za ten čas sme spolupracovali s množstvom spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi opakovane vracali.

Konzultácia zadarmo!

+421 905 473 818